АФНУ
20
Років досвіду
10
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
3
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
4 дні тому
Комплексне рішення ваших питань, пов’язаних з нерухомістю.

Квартира, будинок або земельна ділянка - знайдем оптимальне рішення!

Продаж будинків та земельних ділянок у Житомирі та передмісті.

Експертна оцінка

Продаж будинків (2)

  • МАКСИМУС
    12 500 $
    347 $/м²

    Березівський масив, 385

    БЕЗ КОМІСІЇ
    36 / 20 / 6 м²
    2 поверхи
    9 сот
    2 кімнати
    1 міс. тому
    Продається будинок з ГАЗОМ у Березівському масиві. Ділянка — 4,5 сотки, рівна, з чорноземом. Друга ділянка 4,5 соток через одну дачу по вулиці під город або для будівництва. Будинок орієнтовною площею 36 м2: 2 кімнати та кухня. Другий поверх (мансарда) — можна повноцінно переобладнати під житловий. У будинку вже є всі базові комунікації: • підведений газ (є можливість встановлення газового котла) • електрика • пічне опалення (грубка), яка обігріває і перший, і другий поверх • сухий погріб На ділянці: • колодязь • фундамент під господарську будівлю • завезено родючий чорнозем • багато плодових дерев Зручний заїзд для авто. Житлова вулиця — сусіди проживають постійно. Об’єкт ідеально під...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • МАКСИМУС
    105 000 $
    656 $/м²

    Довженка, 25

    БЕЗ КОМІСІЇ
    160 / 65 / 15 м²
    1 поверх
    10 сот
    4 кімнати
    1 міс. тому
    Будинок у престижному районі Станишівки — готова основа для дому вашої мрії Продається недобудований будинок 160 м2 на 10 сотках приватної землі, вул. Довженка, за тенісними кортами — один із найкращих і найперспективніших районів. Головні переваги, які вирішують: • правильна ділянка 25×40 м — рівна, зручна для планування • капітальна коробка з газобетону 400 мм, внутрішні несучі 300 мм • повна свобода перепланування — перестінки не зроблені, чорнові підлоги не залиті • німецька металочерепиця, бетонні плити перекриття • змонтований димохід під камін • за проєктом гараж 23 м2 та підвал 23 м2 Комунікації та доступ: • електрика 380 В, 3 фази, 16 кВт заведена на ділянку • газ проходи...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.